FOXNORD GROUP © 2017 | PRYWATNOŚĆ    |   REGULAMIN

Dołącz do nas

FacebookTwittergoogle plus

The Best of Solutions

Poslka flagaFlaga RosjiFlaga Wielkiej Brytani
Grupa foxnord

Profil Grupy Foxnord

Filozofia

Gupa Foxnord prowadzi działalność mającą na celu kompleksowe zaspokojenie potrzeb swoich klientów. Rozwijamy usługi B2B w zakresie produkcji i sprzedaży papieru i tektur litych, kompleksowej obsługi archiwizacji dokumentów, jak również obsługi logistyczno-transportowej.

Takie zestawienie oferty produktowo-usługowej pozwala nam wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku, jednocześnie wykorzystując w pełni potencjał firm należących do Grupy Foxnord. Pozwala nam to również na maksymalizację korzyści dla naszych klientów. Dzięki współpracy z naszymi partnerami, wprowadzając nowe, innowacyjne produkty i usługi, dążymy do jak najlepszego dostosowania proponowanych rozwiązań do wymagań i potrzeb rynku.

Współpraca

"Partnerstwo w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań"

 

Współpraca na każdym poziomie działania to serce naszej filozofii. Uważamy, że nie ma problemu, który dzięki wspólnym wysiłkom i ciężkiej pracy, nie może zostać rozwiązany. Nasi klienci to partnerzy.

"Rozwój z poszanowaniem środowiska naturalnego"

 

Wspierając i chroniąc środowisko naturalne dbamy          o przyszłość swoją oraz następnych pokoleń. Naszym mottem jest "Odpowiedzialny rozwój z poszanowaniem środowiska naturalnego".

"Kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie"

 

Oferowanie najwyższej jakości produktów i usług znajduje się w centrum naszej działalności. Naszym celem jest udostępnianie kompleksowych rozwiązań B2B, dostosowanych do potrzeb klientów.

Najlepsze rozwiązania

Wspólne tworzenie sukcesu.

Profesjonalny zespół do Twojej dyspozycji.

Praca

Wyznacznikiem naszego sukcesu jest zadowolenie klientów. Zdając sobie sprawę z unikalności każdego biznesu, wyznajemy zasadę elastycznego podejścia do wyzwań stawianych nam przez klientów. Ramowa oferta naszych produktów i usług stanowi podstawę do budowania dobrych relacji z naszymi partnerami, w celu wypracowania kompleksowych rozwiązań najlepiej dopasowanych do ich sytuacji. Poprzez rozmowy i wspólne ustalanie szczegółów rozwiązań, wspólnie tworzymy sukces.

Oddajemy nasz zespół specjalistów do Państwa dyspozycji. Transport, logistka, archiwizacja, papier czy tektura, nasi specjaliści są w stanie odpowiedzieć na Twoje pytania i zaproponować sprawdzone rozwiązania. Współpracując z nami zyskujesz pomoc na każdym etapie realizacji twojego zamówienia. Aby wypracować najlepsze możliwe rozwiązanie, dzielimy się całą wiedzą i doświadczeniem z naszymi partnerami.