FOXNORD GROUP © 2017 | PRYWATNOŚĆ    |   REGULAMIN

Dołącz do nas

FacebookTwittergoogle plus

The Best of Solutions

Poslka flagaFlaga RosjiFlaga Wielkiej Brytani
Grupa foxnord

Ekologia

Certyfikaty

Nasze działania

Prowadzimy szereg projektów mających na celu minimalizację wpływu naszych działań biznesowych na środowisko naturalne. Jednym z  tych projektów, obecnie realizowanych, jest budowa elektrowni wodnej, która pozwoli nam na znaczne zmniejszenie zużycia prądu w fabryce zlokalizowanej w Nowej Ziemi ...

Ekologia jest w samym centrum naszej działalności ...

PracaRecyklingLisc, zielen, park, las, przyroda

Firmy z Grupy Foxnord realizują misję odpowiedzialnego wzrostu z poszanowaniem środowiska naturalnego i racjonalnego gospodarowania zasobami naturalnymi. Dzięki naszym wysiłkom Fabryka Tektury Nowa Ziemia Sp. z o.o. wdrożyła w procesie produkcji tektury litej procedury Forest Stewardship Cuncil (FSC ®) uzyskując ceryfikat poświadczający produkcję zgodną z zasadami poszanowania zasobów leśnych.

Wspierając i chroniąc środowisko naturalne dbamy o przyszłość swoją oraz następnych pokoleń. Firmy z Grupy Foxnord starają się aktywnie minimalizować swój wpływ na środowisko naturalne poprzez ciągłe dążenie do jak najbardziej efektywnego wykorzystania posiadanych zasobów. Naszym mottem jest "Odpowiedzialny rozwój z poszanowaniem środowiska naturalnego."

Kultura ochrony środowiska naturalnego

  • las
  • drewno
  • Recykling